INFORMACE

Co nabízíme?

zkušební obrázek
Jak už napovídá název webu, nabízíme výrobky ze studeného porcelánu. Jedná se o ruční výrobu, do níž vkládáme veškerý svůj cit a kousek našich duší. Každý výrobek je originální, zcela jedinečný a je k dostání pouze u nás, na našem webu.

Naším hlavním zaměřením je výroba květin jakéhokoliv druhu, barvy či typu. Je libo růže, sasanky, pryskyřníky, orchideje, mečíky, šeříky či jiné krásné květiny? Není žádný problém. Chcete celé kytice libovolných kombinací druhů květin? Opět není žádný problém. Ale náš sortiment je mnohem širší.

Nabízíme:
– dekorativní květiny a kytice
– svatební kytice
– korsáže
– spony do vlasů
– dekorativní a dárkové předměty

Jak to funguje?

rainbow dash

Veškerý námi nabízený sortiment si můžete objednat přes náš internetový obchůdek. Ten je rozdělen dle jednotlivých kategorií a výrobky v něm stále přibývají.

Jestliže máte zájem o druh květiny a nenalezli jste jí u nás, nevěšte hlavu. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám Vaše přání. Neprodleně Vás kontaktujeme, domluvíme se na detailech a pokud to bude v našich silách, květinu pro Vás vyrobíme.

Nechcete jen jednu květinu, ale celou kytici? Proč ne. Můžete si vybrat z celé řady námi navrhnutých kombinací, které naleznete v naší fotogalerii nebo v obchůdku (v současné době tato kategorie v našem obchůdku chybí, ale brzy bude doplněna). Samozřejmě si také můžete navrhnout vlastní kombinaci květin, zvolit libovolný druh, barvy a počet. Popustě fantazii uzdu.

Svatební kytice


Chcete mít z Vaší svatby památku ve formě svatební kytice? My Vám ji poskytneme. Vytvoříme kytici dle vašich specifik tak, aby byla co nejvěrnější kopií živé předlohy. Ke kytici je možné vytvořit ze studeného porcelánu i korsáž pro ženicha ve stejném stylu.

U nás vládne přísloví: „Náš zákazník, náš pán.“

Informace nejsou ještě zcela kompletní, v blízké době budou doplněny, pro další informace nás kontaktujte.

Kdo jsme?

rainbow dash
Informace budou v blízké době doplněny, prozatímní info naleznete na stránce kontakt.

Co je studený porcelán?

zkušební obrázek
Někteří by se dle názvu mohli domnívat, že se jedná o určitý druh klasického porcelánu, ze kterého se vyrábí například talíře, hrnečky apod. Tak tomu ovšem není. Studený porcelán je název pro modelovací hmotu, která jej právě pro svojí výslednou podobu připomíná. To je ale vše, co mají společného. „Recept“ na tuto hmotu vznikl zhruba před 100 lety v Argentině. Zdejší obyvatelé vytvořili směs z kukuřičného škrobu, lepidla, oleje a glycerínu. Z této hmoty následně vyráběli překrásné ozdoby a dekorace, jimiž zkrášlovali své příbytky.

Studený porcelán má jednotnou a hladkou strukturu, je vysoce tvárný a netoxický, po vymodelování drží tvar a postupem času tvrdne. Umožňuje tak vytvářet nádherné ozdobné prvky, dekorace nebo dokonce umělecká díla. Hmota však není odolná vůči vlhkosti, vysokým teplotám či stálému a ostrému slunečnímu záření. Je oblíbená především u modelářů a výjimečně i u umělců. K obarvení se využívají olejové nebo akrylátové barvy. Lze tedy říci, že studený porcelán nabízí pro kreativní osoby neomezené možnosti.

Nějaký prvek s clear: popis kytky na pár řádků

u mad u mad u mad u mad